Directie, staf en medewerkers

Annemieke_Keunen

 

 

Annemieke Keunen
directeur
akeunen@stichtingimmo.nl

 

Medisch team

 

 

Sonja Swen
arts
sswen@stichtingimmo.nl

 

 

 

Josta van Stappen
arts
jvanstappen@stichtingimmo.nl

 

 

 

Valerie Harskamp
arts
vharskamp@stichtingimmo.nl

 

 

 

Chayen Lozano Parra
psychiater
clozanoparra@stichtingimmo.nl

 

 

 

Elsbeth Kors
klinisch psycholoog, psychotherapeut
ekors@stichtingimmo.nl

 

Karin_Prinsen

 

 

Karin Prinsen
GZ-psycholoog
kprinsen@stichtingimmo.nl

 

Marieke_van_den_Heuvel

 

 

Marieke van den Heuvel
klinisch psycholoog, vrijwilliger
mvandenheuvel@stichtingimmo.nl

 

Bureau

 

 

Marilou van Bueren
Management en Bureau assistent
mvanbueren@stichtingimmo.nl

 


Rosa Koopmans
juridisch administratief medewerker
rkoopmans@stichtingimmo.nl

 

 

 

 

Martin Stolk
sr. fondsenwerver en communicatie-adviseur
mstolk@stichtingimmo.nl