Directie, staf en medewerkers

Annemieke_Keunen

 

 

Annemieke Keunen
directeur
akeunen@stichtingimmo.nl

 

 

 

Elsbeth Kors
klinisch psycholoog, psychotherapeut
ekors@stichtingimmo.nl

 

 

 

Sonja Swen
arts
sswen@stichtingimmo.nl

 

 

 

Rosanne Arnoldy
arts
rarnoldy@stichtingimmo.nl

 

 

 

Maaike Westra
GZ-psycholoog
mwestra@stichtingimmo.nl

 

Karin_Prinsen

 

Karin Prinsen
GZ-psycholoog
kprinsen@stichtingimmo.nl

 

 

 

 

Joyce van Acker
juridisch administratief medewerker
jvanacker@stichtingimmo.nl

 

Joke_te_Vaanholt

 

 

Joke te Vaanholt
managementassistent
jtevaanholt@stichtingimmo.nl

 

Marieke_van_den_Heuvel

 

 

Marieke van den Heuvel
klinisch psycholoog, vrijwilliger
mvandenheuvel@stichtingimmo.nl

 




Louise Zwart
vrijwilliger bureau
lzwart@stichtingimmo.nl